ПРОГРАМ 2017-06-20T14:41:39+00:00

ИНФАНТ 2017. ПРОГРАМ

 

Недеља, 25. јун

11.00-19.00 Арма театар (Израел), радионица „Светлеће тело, светлећи град“, КЦНС*, Велика сала (на сцени)

20.00 Свечано отварање – фестивал отвара Татјана Пајовић, глумица, уметнички директор и оснивач ПОД театра –  Џејмс Вилтон (Енглеска): ПОСЛЕДЊИ ЧОВЕК, СНП**, Сцена „Пера Добриновић“ (65+20’)

21.45 Отварање изложбе Театра Мимарт (Србија): „Мимарт 33“, КЦНС, клуб „Трибина младих“

22.00 Округли сто о представи „Последњи човек“, КЦНС, клуб „Трибина младих“

 

Понедељак, 26. јун

11.00-19.00 Арма театар (Израел), радионица: Светлеће тело, светлећи град, КЦНС, Велика сала (на сцени)

20.00 Мађарски државни театар „Чики Гергељ“  (Румунија): ШЕКСПИР, СОНЕТ 66, СНП, Сцена „Пера Добриновић“ (80’)

 

Уторак, 27. јун

11.00 Округли сто о представи „Шекспир, Сонет 66“, КЦНС, клуб „Трибина младих“

11.00-19.00 Арма театар (Израел), радионица: Светлеће тело, светлећи град, КЦНС, Летња сцена

20.00 Kriyative Theatre Trust (Индија): ТАМО ГДЕ СЕНКА НЕСТАЈЕ, КЦНС, Велика сала (75’)

22.00 Христо Петрески (Македонија), предавање: “Македонска алтернативна позоришна сцена”, КЦНС, Клуб „Трибина младих“

 

Среда, 28. јун

11.00 Округли сто о представи„Тамо где сенка нестаје“, КЦНС, клуб „Трибина младих“

11.00-19.00 Арма театар (Израел), радионица: Светлеће тело, светлећи град, КЦНС, Велика сала (на сцени)

19.00 Новосадско позориште/Újvidéki Színház (Србија): ФАМА О БИЦИКЛИСТИМА, Новосадско позориште/Újvidéki Színház, Мала сцена (90’)

21.00 Луиз Лекавалије (Канада): SO BLUE, СНП, Сцена „Јован Ђорђевић“ (60’)

 

Четвртак, 29. јун

11.00 Округли сто о представама „Фама о бициклистима“ и „So Blue“, КЦНС, клуб „Трибина младих“

11.00-19.00 Арма театар (Израел), радионица: Светлеће тело, светлећи град и предавање „Уметност кибуца“ КЦНС, Велика сала (на сцени)

19.00 Турски театар Скопље (Македонија): ОТЕЛО, СНП, Сцена „Јован Ђорђевић“ (100’)

21.30 Позоришно удружење „Летњи биоскоп“ (Србија): IMAGO SONUS, Новосадско позориште/Újvidéki Színház, Мала сцена (50’)

 

Петак, 30. јун

11.00 Округли сто о представама „Отело“ и „Imago Sonus“, КЦНС, клуб „Трибина младих“

11.00-19.00 Арма театар (Израел), радионица: Светлеће тело, светлећи град, КЦНС, Велика сала (на сцени)

19.00 Установа културе „Вук Стефановић Караџић” (Србија): ЛИНИЈА ЗВАНА САМОЋА, аутобуска окретницa преко пута СНП-а (70’)

21.00 Џона Бокаер (САД): ПРАВИЛА ИГРЕ, СНП, Сцена „Пера Добриновић“ (105’)

 

Субота, 1. јул

11.00 Округли сто о представама „Линија звана самоћа“ и “Правила игре”, КЦНС, клуб „Трибина младих“

18.00 Дах театар (Србија): ЖЕНЕ ДАДЕ – ЈЕДНА МОГУЋА ИЗЛОЖБА, СНП, Камерна сцена (55’)

21.00 Проглашење победника, у част награђених: Арма театар (Израел), презентација радионице: Светлеће тело, светлећи град, КЦНС, Летња сцена

 

*КЦНС – Културни центар Новог Сада

**СНП – Српско народно позориште

 

ПРЕУЗМИТЕ ПРОГРАМСКУ КЊИЖИЦУ>>

ПРОДАЈА УЛАЗНИЦА:

Културни центар Новог Сада, сваког дана од 11.00 до 13.00 часова и сат времена пре почетка представе на месту извођења.
Цена појединачне улазнице: 500,00 дин.
Цена појединачне улазнице за студенте: 300,00 дин.

ПРОДАЈА УЛАЗНИЦА ПОЧИЊЕ 19. ЈУНА 2017.